Jambalaya Rice

  • $6.95
    Unit price per 


This easy to prepare jambalaya mix will keep you coming back for more. One of our top selling rice blends, this dish is easy to jazz up with a variety of items. Make it your own by adding poultry, sausage, vegetables or shellfish, the possibilities are endless!